Dzianiny bawełniane

Dzianiny bawełniane

Dzianiny bawełniane to jedne z najpopularniejszych materiałów na rynku. Są one bardzo miękkie, a jednocześnie wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne. Sprawdzają się doskonale również jako dzianiny dziecięce, ze względu na fakt, że powstają z wykorzystaniem naturalnych materiałów przyjaznych dla delikatnej skóry maluchów. Dodatkowo dzianiny wykonane z bawełny nie powodują nadmiernego pocenia. Wręcz przeciwnie, doskonale absorbują wilgoć, dlatego są niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Stosujemy wiele typów wykończenia dzianin, ogromna popularnością cieszą się dzianiny z apreturą UV lub antybakteryjne (Silver+).

Wysokiej jakości dzianiny bawełniane z powodzeniem przetrwają intensywną eksploatację. Są one odporne na działanie wysokiej temperatury, dlatego sprawdzają się idealnie nawet w przypadku dzieci. Ubranka wykorzystywane przez najmłodszych muszą być bowiem często prane i zachowane w odpowiedniej czystości. U nas znajdziesz produkty różniące się od siebie splotem, kolorem czy szeroką ofertą druków. Dzięki temu możesz z łatwością dopasować odpowiedni wariant do swoich potrzeb.

W skład naszej oferty wchodzą również dzianiny wykonane z innych surowców. Szczególną popularnością cieszą się m.in. dzianiny sportowe, które cechują się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Sprawdzają się one doskonale do produkcji odzieży wykorzystywanej przez osoby aktywne, w tym także całe drużyny.